Студентська практика

Студентська практика
INTELLIGENT PEOPLE NEEDED

Бюро перекладів «ADMIRAL» пропонує можливості не тільки досвідченим професіоналам, але й випускникам та студентам старших курсів вищих навчальних закладів, які тільки починають свою кар'єру, адже ми прекрасно розуміємо - всім потрібно з чогось починати і отримати шанс на роботу до душі.

Студентська практика в нашій компанії дозволяє зрозуміти, що означає працювати в одній з провідних перекладацьких компаній України; вивчити бізнес-процеси, а також зануритися в процес перекладу з використанням ластових софтверних розробок. Ви зможете набути досвід роботи, взяти участь у цікавих проєктах, а також отримати нові знання, вміння і навички в різних галузях.

Можливості для випускників, які успішно пройшли практику в нашій компанії, не обмежуються рекомендаційним листом, деякі вже на момент завершення стажування набувають свого першого роботодавця в особі компанії ADMIRAL.

Якщо Ви зважилися на цей крок – будь ласка, надішліть запит на наш мейл: hr@admiral.com.ua

У листі необхідно вказати таку інформацію:

  • навчальний заклад, студентом якого ви є;
  • спеціальність;
  • оцінку / бал з практичного курсу іноземної мови;
  • мови, які ви вивчаєте.

Прохання врахувати той факт, що кількість вакансій на проходження практики обмежена, тому здійснюється відбір, за критеріями вказаними вище, резюме, мотивації та особистих якостей кожного із претендентів!

Очікуємо Вас в нас у «Вхідних» 😉