Бюро перекладів Львів

Бюро перекладів Львів: Адмірал - класна якість і оптимальні терміни 

Прийом замовлень здійснюється в центрі автовиплат "Поліс" = Львівська обл., 79005, м. Львів, вул. Джохара Дудаєва 19/5

Старовинна архітектура, багаторічні традиції, прекрасні люди і безліч захоплюючих цікавинок. Дух Львова, він особливий, не схожий на інші міста. І щоб відчути цей дух, тисячі туристів щороку відвідують це чудове місто. А скільки інноваційних та класних компаній ведуть свою діяльність звідти, напевно всі чули, що цей регіон вважається української силіконовою долиною. Серед усіх цих компаній і людей працюють і представники нашої компанії. Бюро перекладів Львів або, наприклад агентство перекладів Львів, подібні ключові слова в Google покажуть Вам, що їх існують десятки, адже попит породжує пропозицію, а в такому динамічному місті попит на послуги перекладу існує немаленький. І відповідаючи на цей попит, Адмірал, бюро перекладів у Львові, надає послуги перекладу для компаній і фізичних осіб, які їх потребують.

Послуги бюро перекладів, Львів

Спочатку, ми починали, як бюро перекладів в Хмельницькому, але, коли добре виконуєш свою роботу, горизонти ростуть. Так і сталося, ми розширили географічне коло, в якому ми працюємо віддалено на всю Україну, благо в наш час клієнту достатньо всього лише мати Інтернет щоб відправити нам документ на переклад, а ми також просто можемо відправити готову роботу на електронну пошту / месенджер або ж новою поштою. Хоч ми і маємо фізичне представництво у Львові, в принципі мати можливість працювати віддалено це справжня панацея для сучасного бізнесу. Хочеться додати, що після подій світової пандемії коронавірусу, відвідувати фізичні офіси в принципі потрібно в самому крайньому випадку, адже як сказав один розумний чоловік, «Інтелектуали вирішують проблеми, генії ж їх попереджають».

Що ми добре перекладаємо?

  • Особисті документи (паспорти / свідоцтва). Швидкий переклад - це наша мета. Що стосується якості, ми це навіть не обговорюємо, а завжди віддаємося на максимум.
  • Юридичний переклад. Одна з наших спеціалізацій, десятки державних структур з усієї країни регулярно завантажують наших перекладачів роботою цього напряму.
  • Медичний переклад. Складно - тому це завжди челлендж для будь-якого перекладача, але напрацьована база і профільні консультанти допомагають нам зробити дійсно якісну роботу.
  • Технічний переклад. Переклад-коректура-редагування-верстка, пройшовши всі ці етапи, і стільки людей фахівців, ми віддаємо саме той переклад, який Вам потрібен.
  • А ще, маркетинг, IT, економіка і фінанси, будівництво, складно сказати, що ми з чим ми тільки не стикалися за стільки років ...

Також:

  • Апостиль. Мати документ добре, а мати документ, який буде дійсний і в іншій країні це подвійно добре.
  • Нострифікація і легалізація. Теж послуги, які ми часто надаємо.

Переклад документів, Львів

Насправді, переклад особистих документів - це основна ніша, яку намагаються зайняти просто десятки перекладацьких компаній і бюро перекладів Львів, але переважна більшість з них - це невеликі амбітні гравці, яким належить ще дуже довгий шлях в гонитві за своєю репутацією і клієнтів. Ми ж, як ви, напевно, вже зрозуміли, гравці трохи іншого рівня, в день ми перекладаємо близько 300 сторінок різних документів, мов і тематик. А на особистих документах ми не тільки собаку, а цілу зграю вже з'їли, паспорта і свідоцтва - це окрема історія, наші перекладачі вже, напевно, напам'ять знають переклад кожного органу ЗАГС, яка видала Вам документ. Місто Львів переклад, в якому замовляють у нас, напевно, сотні людей в місяць, це справжній круговорот різних подій, угод і операцій українського бізнесу!

Львів, переклад на англійську

Англійська, мова всього світу. Тисячі компаній і людей потребують використання цієї мови для взаємодії на міжнародному рівні. Це найпопулярніший мова в нашому бюро перекладів Львів та інших містах, як напевно і в інших компаніях. Саме тому ми співпрацюємо на регулярній основі з десятками перекладачів англійської мови різних напрямків і спеціалізацій, а також і з носіями мови, американцями та англійцями, які редагують готовий переклад на англійську. По правді кажучи, це наша пріоритетна мова, і ми за довгі роки роботи, успішно змогли залучити класних спеців і отримати можливість пропонувати виконання на високому рівні послуги перекладу у Львові і в інших містах України.

Адмірал, Агентство Перекладів Львів, як це?

Головний офіс Адмірал знаходиться в Хмельницькому, це означає, що, будучи в місті Львів, переклад документів здійснюється в кілька етапів. Ваші документи будуть електронним шляхом відправлені до Хмельницького. Таким же простим шляхом, коли робота буде виконана і наші генії закінчать, файл перекладу буде відправлений до Львова, де Ви зможете його забрати. В принципі схема роботи вже давно налагоджена, наші менеджери в різних містах вже майже як сім'я, в ході щоденних розмов і взаємодій. Дуже часто в нашому бізнесі цінується час, і це те, на що ми ставимо акцент у своїй роботі: менеджери намагаються працювати швидко, а перекладачі якісно, ​​таким чином і виходить, що кожен організм в цій екосистемі дозволяє отримати загальний позитивний результат.

Підсумок: Львів, бюро перекладів, оптимізація та інновації.

Бюро перекладів, агентство перекладів, перекладацька компанія, або більш інтелектуально, компанія лінгвістичних рішень, як не назвати, сенс один, ми професійно займаємося письмовими перекладами, у Львові та інших містах, і вже багато років. Після глобального дослідження індустрії перекладів в Україні які для нас провели незалежні експерти, ми змінили наші тарифи, поліпшили внутрішній ланцюжок бізнес-процесів і максимально оптимізували свою роботу, щоб бути конкурентноспроможними і пропонувати кращу якість за оптимальними тарифами і термінами. У плані цінового сегмента ми знаходимося вище середнього, але це не заважає нам мати одне з кращих співвідношень ціна-якість на ринку професійних письмових перекладів України.

Наша компанія завжди знаходиться на зв'язку, і кожна людина може з нами зв'язатися зручним їй способом. Ми щиро сподіваємося, що за час нашої роботи ми зможемо допомогти якомога більше людям.

Очікуємо Вас у нас в «Вхідних» 😉

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення