Державна Митна Служба

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Державна митна служба України (Держмитслужба), створена в 2019 році, - центральний орган виконавчої влади в Україні, який реалізує державну митну політику та державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи. З нашого досвіду, найчастіше ДМС звертається до нашої компанії із запитами перекладів інвойсів, декларацій або різноманітних дозволів. Співпрацюючи не один рік з митними службами різних областей, ми розуміємо і специфіку і, зазвичай, тематику запитів, що надходять від цієї організації. Ми розуміємо, що іноді бувають періоди (найчастіше у випадку нововведень виконавчої влади), коли потрібно дуже швидко обробляти велику кількість документів: час, коли нашій компанії довелось перекладати тисячі документів «євроблях» за лічені години, ми запам’ятаємо надовго. Але такі челенджі – це те, що перевіряє партнера на міцність, і ми впевнені, що зможемо їх скласти.

Ми з радістю зможемо та будемо співпрацювати з різними митними службами, створювати і регулярно вести пам’ять перекладу. Що це означає? Завдяки сучасним програмам та нашим сучасним перекладачам, які їх використовують, всі терміни та словосполучення, що повторюються, не будуть перекладатися інакше, а лише за єдиним затвердженим зразком, в абсолютно всіх документах, що будуть надходити від Вас. Також, ми зможемо Вам надати окремого менеджера який буде на постійному зв’язку та вирішить всі нагальні питання. Щодо фінансової складової, то ми також розуміємо можливі нюанси та готові їх враховувати.

Все для того, щоб Ваша організація працювала найбільш оптимальним шляхом, а ми подбаємо про все, що стосується перекладів.

Чекаємо Вас у нас у «Вхідних» 😉

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення