Бюро перекладів Луцьк

Чарівне місто Луцьк, приймай нових резидентів!

Адмірал у м. Луцьк: вул. Словацького, 2, м. Луцьк, 43000 (готель Україна (вхід справа, з боку СПА), 3-й поверх, офіс 310)

 

2020 рік повинен запам’ятатися не тільки через пандемію, локдаун чи карантин. 2020 рік став новою точкою відліку для нашого бізнесу. Стало зрозуміло, що, не дивлячись на впевненість у своїх силах, стратегічному баченні свого розвитку та плануванні кожного кроку, в будь-який момент можуть з’явитися обставини, які поставлять на паузу твій рух, заставлять знаходитися вдома протягом необмеженого часу, обмежать твої можливості спілкування. Однак, для нас такий момент тиші став поштовхом для пошуку нових прийнятних способів зробити послуги перекладу доступними для людей, незалежно від їхнього місця проживання чи знаходження. Так, протягом двох місяців партнерські офіси Адмірал з’явилися більше, ніж в 60 містах України. А для нас відкрилися не тільки нові можливості співпраці, через деякий час ми отримали інформацію про стан нашої галузі майже у всіх регіонах. У місті Луцьку перші замовники почали звертатися дуже швидко, і невдовзі нашим партнерам стало некомфортно, адже, як звичайно, кожний бізнес, перед усім, дбає про власних клієнтів, а тут понабігали партнерські… І ми вирішили зробити наступний крок: відкрити власний офіс Адмірал бюро перекладів Луцьк.

Бюро перекладів у Луцьку…

В кожному бізнесі є ризики, але спортивний азарт перемагає сумніви. Інтернет, телефон – і через декілька днів ми орендували приміщення в самому центрі міста. Наступне питання  - досвідчені спеціалісти. З власного досвіду знаємо, що знайти справжнього професіонала – це дійсно проблема. Однак, якщо людина впевнено володіє іноземною мовою, то ми її вирішимо: за багато років створено величезну базу самих різноманітних документів; розроблено стандарти оформлення та інструкції щодо завірення; а, найголовніше, в нас є кому навчати і у кого вчитися. Через тиждень пошуків на сайтах вакансій ми визначили коло претендентів, надіслали їм тести, і буквально через декілька днів отримали визначену картину. В Луцьку є відомий університет, його випускники отримують знання і англійської, і німецької, і французької, і польської, і іспанської, і навіть шведської мов. Саме вони і стали головними кандидатами на посади перекладачів в нашому локальному офісі. І ми, не вагаючись, виїхали назустріч новим пригодам у Луцьк.

Бюро перекладу Луцьк: приємно спілкуватись – легко співпрацювати.

Місто нас вразило затишком, духом старої архітектури, зеленню. Готель «Україна», пам’ятник Лесі Українки, замок Любарта та ресторація «Базілік» - головні об’єкти наших емоцій. Та найприємніше враження від людей: адміністратора в готелі, аніматора на центральній площі, нотаріусів, з якими співпрацюємо в бюро перекладів Луцьк. Привітні, гостинні, відкриті. Наша подорож була легкою, перемовини швидкими, угоди приємними.

Бюро перекладів Луцьк адреси: ми зовсім поряд

І сьогодні бюро перекладів у Луцьку вже працює на повну: приймаємо замовлення, консультуємо клієнтів. Лише введіть в Гугл «бюро перекладів Луцьк адреси» і оберіть Адмірал, ми в самому центрі, в готелі «Україна», поряд зупинка і паркувальна площадка.

Які послуги надає бюро перекладів Луцьк?  

Ось такі:

  • переклад документів з/на понад 40 іноземних мов;
  • нотаріальне завірення;
  • завірення перекладів печаткою бюро перекладів Луцьк;
  • присяжний переклад документів для подання в державні органи європейських країн (Польща, Чехія, Словаччина, Франція, Італія та ін.);
  • апостилювання документів в Міністерстві освіти і Міністерстві юстиції;
  • а ще послуги легалізації документів у Міністерстві закордонних справ та консульствах іноземних країн;
  • допомога в отриманні довідки про несудимість;
  • нострифікація освітніх документів.

Як замовити послуги перекладу в Луцьку

Та ситуація, яка зумовлена сучасними викликами, диктує нові правила. І сьогодні зовсім не обов’язково їхати особисто в бюро перекладів Луцьк, щоб отримати наші послуги. Ми подбали про комфортну можливість зробити замовлення через наш сайт, або надіславши замовлення електронною поштою / через Viber / Telegram. Оплата також абсолютно офіційна і прозора: ви отримуєте повідомлення у приват24, натискаєте одну кнопку і система електронних платежів Liqpay проводить і підтверджує ваш платіж, також ви можете розрахуватися і на офіційний рахунок. Якщо ж  у вас є запитання, вам необхідно отримати додаткову інформацію про умови виконання замовлення бюро перекладів Луцьк, телефонуйте за нашим телефоном, адже ми постійно на зв’язку з понеділка по п’ятницю. І якщо ж все ж таки ви хочете побачити, з ким ви спілкуєтеся, хто відповідає за ваше замовлення, завітайте до найближчого до вас офісу Адмірал будь то бюро перекладів Львів чи бюро перекладів Тернопіль чи іншому місті. 

Ціни на переклад – не лише гроші

Ви ще вагаєтеся? А… вас цікавлять ціни в бюро перекладів Луцьк? Для зручної і зрозумілої роботи у нас затверджені однакові ціни по всій України. Тому, врешті-решт, неважливо, чи ви особисто приїдете в бюро перекладів Луцьк, чи звернетеся в один з партнерських офісів, чи замовите електронним способом – тариф від того не зміниться. І ще: ціни на ринку приблизно однакові, однак, виконавцями ваших послуг можуть бути і студенти, і кваліфіковані фахівці. Радимо не довіряти дешевим цінам, адже якісна дипломована праця не може коштувати дешево. І переклад, на ваш погляд, навіть абсолютно простого документа – це не тільки знання лексики і граматики іноземної мови, це і вміння орієнтуватися в специфічній тематиці (медицина, юриспруденція, техніка, фінанси та ін.), оформлювати документи відповідно до норм діловодства, робити верстку для збереження всіх нюансів оригінального документа, а також правильно завіряти, щоб вам ні в якому разі не повернули документи, адже в такому випадку ви втратите і час, і гроші.

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення