Державне Бюро Розслідувань

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Державне бюро розслідувань — новий правоохоронний орган, створений для боротьби із злочинами високопосадовців, на створення якого Україна чекала понад 20 років. З відкритих джерел, основними цінностями команди Бюро є доброчесність, професійність, рішучість та відповідальність, командна робота та рівність можливостей. Зі свого боку, ми повністю поділяємо ці цінності та підтримуємо їх і у нашій сфері. Як і з іншими державними структурами, місія Бюро є одною з ключових у системі правоохоронних органів України. Маючи досвід співпраці з територіальними управліннями, наша компанія розуміє і специфіку і, зазвичай, тематику запитів, що надходять від цієї організації.

Ми з радістю зможемо та будемо співпрацювати з різними управліннями і створювати та регулярно вести пам’ять перекладу виключно під Вас. Що це означає? Завдяки сучасним програмам та нашим сучасним перекладачам, що їх використовують, всі терміни та словосполучення, які повторюються, не будуть перекладатися інакше, а лише за єдиним затвердженим зразком, в абсолютно всіх документах, що будуть надходити від Вас. Також, ми зможемо Вам надати окремого менеджера, який буде на постійному зв’язку та вирішить всі нагальні питання. Щодо фінансової складової, то ми також розуміємо можливі нюанси та готові їх враховувати.

Все для того, щоб Ваша організація працювала найбільш оптимальним шляхом, а ми подбаємо про все, що стосується перекладів.

Хочеться також наголосити на дотриманні конфіденційності в повсякденній роботі, що є одним із наших пріоритетів. Наші менеджери, перекладачі та редактори, перш, ніж отримати доступ до інформації, беруть зобов’язання про нерозголошення та приймають ризики значних штрафів у разі «промашки» (на щастя такого з нами не траплялося), тому кожен контактуючий з інформацією користується нею виключно в інтересах виконання своєї роботи.

Ми дуже пишаємось нашої регулярною співпрацею з ДБР, завжди залишаємось на зв’язку та сподіваємось на майбутню співпрацю і з відділами інших областей.

Чекаємо Вас у нас у «Вхідних» 😉

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення