Тендери та закупівлі

Тендери та закупівлі

 

 

У будь-якому бізнесі все шукають нові способи отримати ще більше замовлень, ще більше роботи, адже тільки так можна вирости. І, починаючи з осені 2019 року, ми включилися в гонку за найбільші державні замовлення за допомогою аукціонів та інших процедур закупівель.

З того періоду вже пройшов якийсь час, відбулися десятки тендерів, десятки різних установ виставляли свої замовлення: від НАБУ і ДБР до музеїв та університетів.

Іноді, коли кілька тендерів проходять плюс мінус в один час, дійсно здається, що можна збожеволіти від тієї кількості документів, які потрібно підготувати. Іноді це сотні сторінок різної документації, від дипломів всіх перекладачів 30-40 різних мов до найдрібніших подробиць, що стосуються бухгалтерії компанії.

Звичайно, іноді бувають великі перемоги, але зізнатися, виграємо ми не так часто, як хотілося б, тому що наші ціни іноді вище очікувань державних замовників.

Але як цікаво отримувати пізніше подібні замовлення від інших бюро перекладів, які виграли тендер і просять нас їх виконати за партнерським тарифом, і ми погоджуємося.

Неважливо, хто переміг, важливо, хто зробив роботу.