Служба Безпеки України

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Безпека всіх наших громадян залежить від своєчасної та надзвичайно відповідальної роботи служби безпеки нашої країни. Як і з усіма державними структурами існує Головне управління та територіальні в різних областях. Маючи досвід регулярної співпраці з територіальними управліннями, наша компанія розуміє і специфіку і тематику запитів, що надходять від цієї організації.

Зазвичай СБУ потребує послуг письмового перекладу при роботі з іноземними громадянами, адже за українським законодавством, під час кримінальних справ, такі документи як повідомлення про підозри, ухвали суду, звіти, клопотання та ін., що з’являються під час кримінально-процесуальних дій з іноземними громадянами, мають обов’язково надаватися мовою, яку вони розуміють.

Ми з радістю зможемо співпрацювати з різними управліннями і створювати та регулярно вести пам’ять перекладу виключно під Вас. Що це означає? Завдяки сучасним програмам та нашим сучасним перекладачам, що їх використовують, всі терміни та словосполучення, що повторюються, не будуть перекладатися інакше, а лише за єдиним затвердженим зразком, в абсолютно всіх документах, що будуть надходити від Вас. Також, ми зможемо Вам надати окремого менеджера, який буде на постійному зв’язку та вирішить всі нагальні питання. Щодо фінансових питань, ми також розуміємо можливі нюанси та готові їх враховувати. Все для того, щоб Ваша організація працювала найбільш оптимальним способом, а ми подбаємо про все, що стосується перекладів.

Ми дуже пишаємось нашої регулярною співпрацею з СБУ та з радістю надаємо відгук від одного з управлінь. Ми завжди залишаємось на зв’язку та сподіваємось на майбутню співпрацю і з управліннями інших областей. Чекаємо Вас в нас у «Вхідних».

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення