Президентські дебати 2019

Президентські дебати 2019

 

 

Всі ми пам'ятаємо інтригу президентських виборів в Україні 2019: будуть дебати чи ні? Вся країна в понеділок, наступного дня після першого туру, задавалася цим питанням.

А ввечері, о 23:00 з нами зв'язалися.

- Ви можете перекласти ролик з англійської мови?

- Звичайно, можемо. Можете вислати, щоб обговорити питання більш конкретно?

За кілька хвилин ми вже слухали ролик. Це був ролик на 23 хвилини, в якому обговорювалися тонкощі проведення політичних дебатів на досвіді кандидатів в президенти / губернатори США. Текстівки досить специфічні, багато цитат, згадок особистих імен, посилань на певні історичні події та ситуації. До того ж, далеко не у всіх учасників ролика була ідеальна вимова, багато емоційно забарвлених виразів, деякі замість слів вживали жести і міміку.

- А які терміни? Ми можемо зробити переклад протягом 2-х днів.

- Нам потрібно на ранок, на 8:00, в крайньому випадку на 09:00.

На прийняття рішення у нас було кілька хвилин: протягом 2-х днів такий переклад зможе виконати багато бюро перекладів. У критичних ситуаціях справжній професіоналізм перевіряється умінням прийняти швидке рішення і взяти на себе відповідальність.

- Ми зробимо.

Готовий переклад ми надіслали замовникам о 05:00 ранку. Це був виклик, який мобілізував наш потенціал, ніч промайнула швидко, ми дізналися багато нового і цікавого.

І на ранок ми вже точно знали: дебати будуть.