Бюро перекладів Дніпро

Бюро перекладів Дніпро: Адмірал - Роллс-Ройс на ринку перекладів України

Замовити переклад Дніпро:

У наш час рух - це стан людей, ідей, інформації і т.ін. Ми маємо необмежений доступ до самих різних ресурсів в Інтернеті. Діти закінчують школу в Україні і обирають країну для вступу до університету: Польща, Австрія, Чехія, Великобританія, Італія - ​​напевно, найпопулярніші. Фахівці виїжджають на роботу за кордон: за контрактом, за робочою візою, а іноді і нелегально. Укладаються міжнародні шлюби і возз'єднуються сім'ї. Україна відкрита для іноземців: у нас збільшилася кількість іноземних студентів, іноземних представництв та компаній.

Тому, питання професійного перекладу документів є дуже актуальним.

Для кого бюро перекладів у Дніпрі, Адмірал надає послуги?

  • Для фізичних осіб нотаріальний переклад документів Дніпро, переклад документів для візи дніпро: переклад особистих документів, довідок, заяв, судових рішень і т.ін.
  • Для бізнесу: ми зможемо перекласти і завірити документи Дніпро (контракти, сертифікаційні документи, позови і т.ін.); наша спеціалізація - це юриспруденція, але це не заважає нам займатися технікою або медициною, працюючи спільно з профільними консультантами.
  • Для державних структур: міграційна служба і поліція, прокуратура і СБУ, ми працюємо відкрито і готові допомогти державі у виконанні своїх обов'язків.

Ми співпрацюємо з абсолютно різними замовниками: чи то юридичні, чи то фізичні особи. Кожен день ми консультуємо десятки людей по телефону, якщо ви хочете замовити переклад Дніпро, потрібно уточнити нюанси, як швидко можна перекласти і завірити документи Дніпро, зробити переклад документів для візи Дніпро або нотаріальний переклад документів Дніпро, і не важливо, чи в основі вашого тексту латиниця, кирилиця або в'язь. Ви можете також надіслати нам запит на сайт, електронну пошту і месенджер або ж принести документи в офіс.

Які документи можна замовити переклад Дніпро?

- особисті документи: паспорти, посвідчення особи, свідоцтва про народження (шлюб, смерть, розлучення, зміну імені та ін.);

- освітні документи: атестати, дипломи, додатки, сертифікати та ін.

- документи на майно: свідоцтва на право власності, техпаспорти та ін.

- юридичні документи: рішення суду, договору, виписки, кримінальні справи та ін.

- медичні документи: довідки, висновки, карти щеплень та ін.

- банківські документи: довідки, виписки про рух коштів по рахунку і ін.

- технічні документи: інструкції, технічні характеристики і ін.

- митні документи: декларації, міжнародні товарно-транспортні накладні та ін.

Засвідчення перекладу

- нотаріальний переклад документів Дніпро: у випадку нотаріального засвідчення перекладу нотаріус засвідчує підпис перекладача, також, при необхідності, можна одночасно засвідчити нотаріальну копію з оригіналу документа;

- засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів: такий тип засвідчення часто використовується, коли необхідно завірити переклад документів для візи Дніпро (Великобританія).

Що ще бюро перекладів Адмірал Дніпро може зробити для вас?

- апостиль Дніпро: цей штамп проставляють в Міністерстві юстиції (на документи, видані органами юстиції: нотаріальні заяви, рішення суду), Міністерстві закордонних справ (довідки про несудимість; медичні документи, видані Облздороввідділом), Міністерстві освіти (атестати, дипломи, додатки);

- легалізація Дніпро: вид засвідчення, який застосовується для країн, які не підписали Гаазьку Конвенцію 1961 року (більшість арабських країн, Канада та ін.), який здійснюється Міністерством закордонних справ, а потім в консульстві відповідної країни;

- присяжний / акредитований переклад Дніпро: це переклад, виконаний і завірений присяжним / акредитованим перекладачем. Зазвичай такі переклади потрібні в Європі (Польща, Чехія, Німеччина, Італія, Словаччина, Франція та ін.);

- витребування довідки про несудимість Дніпро;

- нострифікація Дніпро (освітні документи).

Завдяки налагодженим внутрішнім бізнес-процесам, якщо ми говоримо, що беремося за замовлення, це означає, що ми впевнені, що зможемо його зробити класно, щоб Ви отримали саме той результат, на який очікуєте!

Дніпропетровськ, центр перекладів Адмірал онлайн і офлайн

Наш сайт, де ви зараз перебуваєте, це результат 5 місяців роботи понад 20 осіб, і створювався він для того, щоб забезпечити максимальну зручність отримання послуг перекладу для жителів України в онлайн режимі. Буквально в кілька кліків Ви можете зробити запит і отримати всю необхідну Вам інформацію. Адмірал, бюро перекладів, в Дніпрі працює вже якийсь час, але після подій коронавірусу 2020 ми регулярно рекомендуємо всім нашим відвідувачам відмовитися від відвідувань фізичного офісу і замовити переклад дніпро онлайн. Розробивши сайт, підключивши електронну систему оплати і розробивши схеми дистанційної роботи, ми вжили всіх необхідних заходів, щоб забезпечити класну якість надання послуг письмового перекладу.

Підсумок: Адмірал, бюро перекладів Дніпро, бути чи не бути?

Навіть якби ми й хотіли сказати «не бути», ми не можемо. Для бюро перекладів, Дніпро - це стратегічне місто і, втомлюючись від некомпетентних гравців, ті гравці, які працюють чітко і правильно, намагаються вести такий метод роботи, щодня доводячи, що клієнт на першому місці, і потрібно зробити все, а іноді навіть більше, щоб наступного разу він знав «Йти потрібно до цих хлопців, вони круті».

Нам здається, почути подібне для будь-якої компанії було б вищою похвалою, чи то бюро перекладів Київ, чи то Адмірал - агентство перекладів Дніпро. І знаєте, що? Таке з нами трапляється регулярно, що дуже сильно мотивує і заряджає, як батарейки, працювати далі, ще старанніше, ще краще, ще швидше.

З повагою, Бюро перекладів Адмірал, Дніпро і вся Україна,

Гарного вам дня!

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення