Національна Поліція

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Зберігати та підтримувати мир та порядок на території цілої держави – це челендж ще той. Але на щастя, Україна може пишатися ефективними та цілеспрямованими кадрами Національної поліції.

Як і з усіма державними структурами, існує Головне управління та територіальні управління в різних областях. Маючи досвід регулярної співпраці з територіальними управліннями, наша компанія розуміє і специфіку і, зазвичай, тематику запитів, що надходять від цієї організації. Зазвичай ГУНП має потребу у послугах письмового перекладу при роботі з іноземними громадянами, адже за українським законодавством, під час кримінальних справ, такі документи як повідомлення про підозру, ухвала суду, звіти, клопотання та будь-які інші документи, що з’являються під час кримінально-процесуальних дій з іноземними громадянами, мають обов’язково надаватися мовою, яку ці громадяни розуміють.

Ми з радістю зможемо співпрацювати з різними управліннями і створювати та регулярно вести пам’ять перекладу виключно під Вас. Що це означає? Завдяки сучасним програмам та нашим сучасним перекладачам, що їх використовують, всі терміни та словосполучення, які повторюються, не будуть перекладатися інакше, а лише за єдиним затвердженим зразком, в абсолютно всіх документах, що будуть надходити від Вас. Також, ми зможемо Вам надати окремого менеджера, який буде на постійному зв’язку та вирішить всі нагальні питання. Щодо фінансової складової, то ми також розуміємо можливі нюанси та готові їх враховувати.

Все для того, щоб Ваша організація працювала найбільш оптимальним шляхом, а ми подбаємо про все, що стосується перекладів.

Ми дуже пишаємось нашою регулярною співпрацею з ГУНП та з радістю надаємо відгук від одного з управлінь. Ми завжди залишаємось на зв’язку та сподіваємось на майбутню співпрацю і з управліннями інших областей.

Чекаємо Вас у нас у «Вхідних» 😉

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення