Апостиль на документи

Що таке апостиль документів?

Апостиль («Apostille») – це спеціальний штамп на офіційних документах, які були складені на території України, яким засвідчуються справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, та, у відповідному випадку, автентичність відбитку печатки або штампа, яким скріплено документ.

Для яких країн проставляється апостиль документів?

Апостиль документів визнають на будь-якому державному рівні в країнах-учасницях Гаазької Конвенції. В даний час цю Конвенцію підписали більше 136 держав, серед яких США, майже всі країни ЄС, а також Японія, Австралія, ПАР, Росія.

Апостиль, де роблять?

В Україні повноваженнями проставлення апостиля наділені:

  • Міністерство юстиції України – апостиль документів, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України (рішення суду, довіреності, свідоцтва про народження / шлюб / смерті, нотаріальні копії документів (паспорт, довідка про місце проживання) та ін. );
  • Міністерство освіти і науки України – апостиль документів, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки (дипломи, атестати, додатки, архівні / академічні довідки та ін.);
  • Міністерство закордонних справ України – апостиль документів всіх інших видів (медичні довідки, видані Обласним відділом охорони здоров’я…).

На яких документах апостиль не проставляється?

Апостиль не проставляється на:

  • оригіналах паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи;
  • оригіналах, копіях (фотокопіях) нормативно-правових актів, роз'яснень та правових висновків щодо їх застосування, документах, що мають характер листування.

УВАГА: Апостиль Україна НЕ ПРОСТАВЛЯЄТЬСЯ для таких країн як: Арабські Емірати, Лівія, Катар, Кувейт і деяких інших країн. Для цих країн застосовується процедура легалізації.

Яка ціна і терміни апостилювання освітніх документів?

Якщо ваші освітні документи нового зразка (пластикові), то ми можемо запропонувати процедуру Апостиль Україна Терміново:

Будь ласка, прохання врахувати що до вказаних термінів необхідно додати 1-2 дні на доставку новою поштою до Києва а також 1-2 дні з Києва!

А також, що п'ятниця неприйомний день у Міністерстві!

  • 1 робочий день - 2300 грн за документ
  • 3-4 робочих дня – 1700 грн.
  • 10-12 робочих днів – 1450 грн.

Якщо ваші освітні документи старого зразка, то процедура апостилювання проводиться під запит:

за 20-22 робочих днів – 1750 грн. або 30-32 робочих днів – 1200 грн.  

Яка ціна і терміни апостилювання документів в Міністерстві Юстиції?
  • орієнтовно 12-14 робочих днів – 700.00 грн.
Яка ціна і терміни апостилювання документів в Міністерстві Закордонних Справ?
  • від 5 до 12 р.д. 700грн.

 Детальніше про процедуру

Залишились питання? Давайте ж їх вирішимо разом, питання документів не залишайте напризволяще 😉
Десятки (якщо не сотні) тисяч позитивних відгуків
Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення