Бюро перекладів Ужгород

Бюро перекладів Ужгород: Адмірал - перекладаємо класно, працюємо пристрасно 

 

У багатьох містах нашої країни в останні роки відбувається стрімке нарощування обсягів виробництва товарів і послуг за рахунок активізації підприємницької діяльності та надходження прямих іноземних інвестицій. Одні з кращих показників економічного зростання в останні роки демонструє місто Ужгород, Закарпатської області. Це торгівля, промислова галузь, будівництво, послуги нерухомості, готельний і ресторанний бізнес. У місті працює значна кількість училищ, інститутів, університетів, в тому числі представництва іноземних вузів і міжнародних організацій. Вельми популярними в якості туристичних об'єктів є міста Ужгород та Мукачево. Тисячі людей приїжджають сюди з усіх країн світу! Краса архітектури цих місць вражає, надихає, і спонукає повернутися знову! Тут змішано багато народних культур, через безпосередню близькість з європейським кордоном. Ці міста по праву вважаються інтернаціональними.

У зв'язку з цим безсумнівно - створення єдиного комунікативного простору є пріоритетним завданням, що забезпечує в кінцевому рахунку інтеграцію в світове політичне, економічне, юридичне і освітнє співтовариство. Щоб просто зрозуміти один одного людям необхідна допомога бюро перекладів Ужгород. А якщо мова йде про програму обміну студентами, влаштуванні на роботу наших співгромадян за кордоном, і в особливості про підприємницьку діяльність зі світовою бізнес спільнотою - то тут ключову роль відіграє якість наданої інформації, можливість легалізації документів: нотаріальний переклад Ужгород, присяжний переклад Ужгород або апостиль Ужгород, з цими завданнями ми справляємося щодня. Адже будь-яка невідповідність при перекладі документації міжнародним стандартам в кінцевому рахунку може мати серйозні негативні наслідки для замовника.

Переклад Ужгород

Адмірал, бюро перекладів Ужгород є одним з найбільших в Україні. Ми маємо партнерські офіси в різних містах України, будь то бюро перекладів Чернівці або якщо Вам потрібен переклад документів Львів, і звичайно ж в прекрасному Ужгороді. Головний офіс компанії знаходиться в місті Хмельницький. За час своєї роботи з 2008 року ми зуміли зарекомендувати себе в сфері перекладацької діяльності, як одні з кращих. Запорука нашого успіху - співвідношення оптимальних термінів виконання замовлення і забезпечення якості послуг, що надаються! За понад 10 років на ринку ми здійснили письмові переклади текстів найрізноманітніших тематик працюючи з більш ніж 40 мовами світу. Скільки цікавих проектів нам вдалося здійснити, і 400 сторінок техніки з угорської на українську, і чеська мова, що дала змогу нам попрацювати з 700 сторінками фінансів, а щодо англійської тут ми навіть перерахувати все не зможемо!

Як переклад документів Ужгород, так і апостиль Ужгород

Спеціалізація нашого бюро перекладів Ужгород - це робота з особистими документами приватних осіб, і партнерську співпрацю з підприємцями та державними структурами. На досягнутих успіхах компанія не зупиняється, активно розвивається, опановує нові знання і технології, розширює штат своїх співробітників. Кожен з нас - частина загального результату! Нам вдалося зібрати команду згуртовану і професійну, що дозволило заслужити бездоганну ділову репутацію. Наші штатні і позаштатні перекладачі - це професіонали своєї справи, кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи з перекладу особистих документів (будь то переклад свідоцтва про народження, шлюб, або ж переклад диплома) їх нотаріальне засвідчення та легалізація.

Спеціалізація роботи нашого бюро перекладів в Ужгороді
 • Переклад, фінанси;
 • Переклад, юридична тематика;
 • Переклад, технічна тематика;
 • Переклад, медична заключення і виписка;
 • Переклад ІТ;

Переклад документів. Адмірал, бюро перекладів Ужгород

Ефективність нашої роботи забезпечується за рахунок синергії використання СRM системи, сучасного програмного забезпечення і звичайно ж класних спеців. Менеджери і перекладачі працюють в єдиному інформаційному просторі. Так стало можливим контролювати терміни та якість виконання замовлення на всіх етапах його виконання, паралельно створювати пам'ять перекладів, формуючи глосарії для забезпечення єдності стилів термінології. Залучення редакторів і коректорів дозволяє зробити фінальну перевірку перекладу на відповідність структури і змісту оригіналу документа.

Ми допомагаємо розширити горизонти бізнес структурам, налагодити співпрацю з іноземними компаніями, є надійним посередником між розумінням і ясністю. Гарантія конфіденційності інформації в даному випадку безумовна! 

Чому обирають Адмірал Ужгород?

Надані Адміралом, бюро перекладів Ужгород послуги - це письмовий переклад (в тому числі переклад документів з угорської на українську мову, або з англійської на китайську наприклад, і взагалі майже всі можливі зв'язки), присяжний переклад Ужгород, нотаріальний переклад або переклад з печаткою Бюро перекладів, апостиль та легалізація Ужгород, а так само витребування і доставка документів.

Розрахунок ведеться індивідуально по кожному замовленню, оскільки фактичну вартість визначають такі чинники:
 • звичайне замовлення або терміновий переклад;
 • тематика і форма перекладу;
 • мови перекладу;
 • обсяг і складність;
 • необхідність верстки та ін. супутніх послуг;
 • нотаріальне завірення або печаткою бюро переклад Ужгород. 

Адмірал, бюро перекладів Ужгород: невеличкий підсумок

На ринку послуг, перекладацьких послуг в нашому бюро краще співвідношення ціни і якості! В цілому, цінова політика гнучка і орієнтована на довгострокову співпрацю. Багаторічна праця, захопленість своєю справою, повагу і чесність по відношенню до замовників дозволили нам стати одними з провідних постачальників лінгвістичних послуг на ринку України.

Очікуємо Вас в нас у «Вхідних»😉

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення