B2B співпраця

B2B співпраця
Найдовше живуть ті компанії, які зрозуміли, в чому полягає те унікальне, що вони можуть дати світові, які турбуються не зростанням або грошима, а удосконаленням, повагою до людей, своєю здатністю приносити радість. Ці якості іноді називають душею.

Translating

for a better world ❤️

Компанія Admiral® вже не один рік регулярно обслуговує сотні юридичних осіб. Серед наших клієнтів: юридичні, технічні, медичні, IT компанії, а також сільськогосподарські, будівельні та інші підприємства.

32

штатних співробітників

15хвилин

середній час відповіді

49+годин

допомагаємо на тиждень

Ви знаєте Ваш сегмент, а ми – наш, саме тому ми знаємо, наскільки складна ситуація з досвідченими перекладачами, дотриманням дедлайнів і, в принципі, з якісною обробкою замовлень перекладів на ринку України. Ви точно знаєте, що лише «великі гравці» мають ресурси для виконання перекладу масштабного проєкту/контрактів або інших документів, дотримуючись спеціальної лексики, користуючись послугами редактора за замовчуванням, залучаючи вузькопрофільних фахівців та носіїв мови, страхуючи перекладача, який захворів/втомився/поїхав, створюючи перекладацькі команди.

Саме тому, потрібно працювати разом і використовувати сильні сторони один одного;

Пропонуємо виконання письмових перекладів корпоративних документів та матеріалів, пов’язаних з Вашою зовнішньоекономічною діяльністю від масштабних проєктів до регулярних документів операційної діяльності, беручи на себе повний контроль конфіденційності та безпеки інформації, а саме : великі звіти, детальні технічні документації, інструкції та специфікації, регулярні митні документи, важливі фінансові зобов’язання, а також  усі можливі контракти та угоди, заяви і протоколи, сертифікати, ліцензії, інвойси та ін.

  • Формуємо персональну команду перекладачів та проджект менеджерів.
  • Відслідковуємо та створюємо пам'ять перекладу та глосарії виключно під Вашу організацію.
  • Окрім перекладу, завжди редагуємо, корегуємо та верстаємо щоб отримати ідеальний результат.
  • Армійська чіткість: наші налагоджені бізнес процеси - це і швидка комунікація і залізне дотримання дедлайнів.
  • Офіційно та зручно: договори, акти, розрахунки - комфортним для вас способом.
  • Підтверджені міжнародні стандарти: ISO 17100:2015 Послуги перекладу, ISO 9001:2015 Системи менеджменту якості.
  • Конфіденційність: NDA, локальні сервери, захист IT мережі, сейфи та цілодобова охорона.
  • Довічна гарантія: завжди підемо на зустріч у будь-якій ситуації.

Також,


Завдяки налагодженій роботі, автоматизованим бізнес-процесам кожен проект знаходиться під чітким контролем. Всі замовлення відслідковуються за допомогою новітньої та потужної CRM системи, що дозволяє завжди мати актуальну інформацію про абсолютно кожне замовлення на всіх етапах його реалізації.

Всі переклади проходять трирівневу систему перевірки: окрім перекладача також залучається інший перекладач-редактор та вносяться правки коректора, у разі необхідності, залучаються носії мови. Готовий переклад віддається Замовнику у відформатованому вигляді зі збереженням всіх малюнків, графіків, таблиць, схем та написів і пояснень до них у вихідному тексті. При необхідності здійснюється професійна верстка тексту. Відповідальна особа здійснює контроль за якісним виконанням замовлень та дотриманням термінів.

Таким чином, в ADMIRAL, за абсолютно кожен проект відповідає ціла команда співробітників, яка за такий тривалий час професійної діяльності перетворилася в сім'ю.

 

Ми дійсно готові обговорити усі можливі варіанти співпраці та запропонувати Вам цікаві рішення ймовірних задач та проєктів.

Сподіваємося на позитивну відповідь, можливу співпрацю і будемо дійсно раді знайти Ваш запит у нас у «Вхідних»! corporate@admiral.com.ua😉