Міністерства та інші державні структури

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Держава – це величезна структура, яка має тисячі напрямів, тематик та усіляких можливих нюансів. Компанія Адмірал пишається можливістю супроводжувати абсолютно всіх учасників національної та світової спільноти, адже проєкти, з якими нам доводиться працювати, показують, наскільки кропітку та важливу роботу щодня виконують тисячі людей.

Кожен текст/документ/проєкт або файл унікальний і тому потребує індивідуальної, персональної обробки, щоб переклад був саме тієї оптимальної якості, на яку Ви і розраховуєте, звертаючись до фахівців. Наша компанія стала частинкою масштабних проєктів Міністерства цифрової трансформації України та за багато років допомогла тисячам людей та організацій; були створені сім’ї, опубліковані книги, побудовані стадіони та впроваджені глобальні інновації.

Ми розуміємо цю колосальну відповідальність, яку на себе покладаємо, адже Ви нам довіряєте найцінніше, Вашу інформацію, тому будьте впевнені, ми зробимо абсолютно все, що в наших силах, а іноді ще більше, щоб Ви отримали лише приємні емоції та експіріенс від нашої співпраці 😉

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення