Переклад юридичних документів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Юридична тематика це спеціалізація компанії Адмірал, адже великий обсяг співпраці з державними органами влади дозволяє нашим перекладачам мати постійну роботу з цими текстами.

Найчастіше юридичні особи перекладають у нас такі документи як:

• установчі документи підприємств

• статути

• свідоцтва та сертифікати юридичних осіб

• договори

• накази і розпорядження

• банківські документи

• контракти

• меморандуми, угоди, заяви, протоколи, рішення.

Справа в тому, що всі документи, які мають юридичну силу, мають однакову форму, і вся інформація, що міститься в них, повинна бути оформлена встановленим чином. І джерело, і реципієнт цих документів - адміністративні органи, яким документи потрібні для підтвердження прав і повноважень відповідних осіб. Емоційна інформація в текстах документів відсутня. Мовні засоби в цих текстах відносяться до адміністративно-канцелярського різновиду літературної норми. Провідні риси адміністративно-канцелярського стилю - велика кількість канцелярських кліше; певна архаїчність (консервативність) лексики; складний, громіздкий синтаксис, який орієнтований на максимальну точність і однозначність формулювань; номінативність стилю; переважання дієслівних форм теперішнього часу; юридичні терміни.

Переклад документації підприємств, компаній, будь-яких юридичних осіб, вимагає спеціальних знань і досвіду роботи з документами такого роду. При перекладі документів іноземних компаній враховується і застосовується спеціальна термінологія, прийнята в Україні, що дозволяє спростити їх застосування, а також уникнути неправильного тлумачення перекладених документів установами та органами України.

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення