Переманили клієнта

Переманили клієнта

 

 

Регулярно у нас з'являються нові клієнти, і нам дуже приємно спостерігати, коли обсяги і суми їх замовлень постійно зростають: це означає, що у людей є робота, і у нас буде.

Серед таких клієнтів – одна з великих юридичних компаній. На момент знайомства з керівником особисто ми вже виконали для них кілька значних замовлень.

Як виявилося, дана компанія має постійний запит на переклад юридичних документів на досить велику кількість мов. Протягом декількох років вони зверталися в одне з найбільших бюро перекладів столиці. Спочатку все влаштовувало. Потім почали виникати питання, а при виникненні будь-яких ситуацій, пов'язаних з усуненням зауважень, можливістю скоригувати вартість, прискорити виконання замовлення, необхідно було витратити чимало часу, і відповідь була не завжди позитивною.

І тоді керівник компанії сам вирішив прийти до нас в офіс, як приватна особа, і замовити переклади. Протягом місяця він час від часу приходив або телефонував, спілкувався з кількома менеджерами, приносив досить специфічні замовлення для перекладу, в тому числі, на не найпоширеніші мови.

З'ясувавши, як наше бюро перекладів працює з клієнтами, переконавшись особисто в надійності і відповідальності, а також грамотності перекладачів, він запропонував підписати постійний контракт на обслуговування його бізнесу.

З тих пір наші компанії і працюють разом, використовуючи сильні сторони один одного.