Бюро перекладів Чернівці

Бюро перекладів Чернівці: Адмірал - наш досвід, Ваша перевага 

Адреса в м. Чернівці - Чернівецька обл., 58001, м. Чернівці, вул. Шевченко, 28, офіс 101 (Прийом замовлень здійснюється в офісі Юридичної Компанії "Куцак та партнери")

Чернівці закохують в себе з першого погляду, зачаровуючи прекрасними архітектурними ансамблями і привітними, відкритими людьми.

Це місто по праву вважають перлиною Буковини і одним з найкрасивіших культурних центрів України.

Щороку в м. Чернівці приїжджають тисячі людей: туристи - щоб насолодитися його особливим колоритом, студенти - за освітою. Незважаючи на спокійне і розмірену атмосферу міста, життя тут кипить. І як не крути, в сучасному світі неможливо обмежуватися одним містом, областю і навіть країною. Тенденції життя і бізнесу вимагають виходу на міжнародний рівень.

Бюро перекладів Чернівці

У м. Чернівці переклад документів ми здійснюємо вже більше 10 років, для приватних осіб і підприємців, для державних структур, українських і міжнародних компаній і організацій. За ці роки ми допомогли тисячам людей працевлаштуватися, створити сім'ю, налагодити вигідне міжнародне співробітництво. Зі звичайного бюро перекладів ми виросли в найбільший центр перекладів з широким спектром послуг і ретельно підібраною командою. У м. Чернівці переклад документів щодня у нас замовляють десятки клієнтів, що тільки мотивує йти далі.

Адмірал, Чернівці, які послуги надаємо?

 • Переклад документів Чернівці
 • Нотаріальне посвідчення Чернівці та завірення печаткою Бюро перекладів
 • Легалізація Чернівці (консульська легалізація та проставлення штампа «Апостиль»)
 • Нострифікація Чернівці
 • Витребування документів Чернівці
 • Присяжний / акредитований переклад документів Чернівці (польська, чеська, французька)
 • Виготовлення довідок про несудимість Чернівці

Чернівці, перекладачі Адмірал готові Вам допомогти

У нашому арсеналі перекладачі майже на 50 мов. У м. Чернівці переклад документів ми здійснюємо на європейські мови, в тому числі скандинавські і мови країн СНД, а також на східні і рідкісні мови. За стільки років ми не тільки створили класну команду з перекладачів, редакторів та менеджерів, а й налагодили співпрацю з закордонними колегами.

Чернівці, переклад документів всіх типів і видів

Той випадок, коли досвід - запорука успіху. І цього не відняти. У нас є фахівці, які працюють з різними тематиками, адже ми стикаємося з різними запитами: комусь необхідно перекласти свідоцтво або паспорт, або ж замовити переклад технічної документації для будівництва аеропорту чи стадіону або апарату ШВЛ. У будь-якому випадку дотримання термінології - питання принципове.

Кожен день ми робимо:
 • Чернівці, переклад особистих документів (паспорт, свідоцтво, ідентифікаційний код, посвідчення особи та ін.)
 • Чернівці, переклад документів загальної тематики (різні довідки, тексти і т.п.)
 • Чернівці, медичний переклад (довідки, висновки, виписки, аналізи, епікризи)
 • Чернівці, технічний переклад (специфікації, інструкції, характеристики, описи)
 • Чернівці, юридичний переклад (договори, контракти, довіреності, заяви, судові рішення)
 • Чернівці, економічний переклад (звіти, висновки, бухгалтерські документи, інвойси, рахунки, квитанції)
 • IT, маркетинг і ін. (Сайти, ПО, матеріали досліджень, аналіз ринків, комерційні пропозиції)

Центр перекладів Чернівці

Наші менеджери зможуть надати вичерпну консультацію стосовно Вашого запиту на переклад документів: якщо Вам необхідно подати документи в міграційну службу або отримати ідентифікаційний код в податкову службу, якщо Ви укладаєте шлюб або плануєте поїздку з дитиною в інші країни, плануєте навчання або роботу закордоном, хочете отримати іноземних партнерів і потрібен переклад документації Чернівці.

Переклад документів Чернівці, як замовити?

В м Хмельницький Бюро перекладів «Адмірал» має головний офіс, однак це зовсім не заважає нам надавати послуги перекладу у Львові, Чернівцях, Херсоні або Запоріжжі. Ми в цьому - профі. Не гаючи дорогоцінний час, перебуваючи в будь-якій точці України і навіть в іншій країні, Ви завжди можете звернутися до нас і покластися на наших фахівців. Менеджери при необхідності запитають Вас про нюанси, про які Ви можете і не підозрювати, а перекладачі зроблять свою роботу на відмінно. Все, що потрібно - відправити нам запит. Ми виконаємо переклад, при необхідності завіримо його нотаріально або печаткою бюро перекладів, і відправимо Вам готовий оригінал перекладу.

Апостиль в Чернівцях

Чи збираєтеся виїжджати за кордон на навчання, роботу або постійне проживання? Подбайте про свої документах. Для того, щоб Ваші документи мали юридичну силу в іншій країні, необхідно провести процедуру їх легалізації. Для деяких країн це досить складний і тривалий процес. Для більшості ж досить проставлення штампа «Апостиль» у відповідному міністерстві. Наші менеджери проконсультують Вас щодо строків та процедури і нададуть інформацію про те, яким вимогам повинні відповідати документи щоб зробити Апостиль Чернівці. Далі - справа за нами! Як тільки апостиль буде готовий, зробимо нотаріальний переклад. Кілька днів, і готовий пакет документів сам приїде до Вас.

Чому обирають Бюро перекладів «Адмірал», Чернівці

У багатьох містах України є наші представництва. Кожен день ми перекладаємо сотні сторінок і відправляємо їх електронними листами, кур'єрами, службами доставки. Наші внутрішні процеси ретельно налагоджені і працюють, як годинник. І підтвердження цьому - діюча сертифікація відповідності міжнародним стандартам ISO 17100:2015 «Послуги перекладу» і ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості».

Ми знаємо, наскільки важливо дотримуватися термінів і якості. Для нас це не просто слова, а принципи щоденної роботи. Так само як і дотримання конфіденційності. У нашій компанії існують жорсткі правила зберігання документів і нерозголошення інформації, адже ми маємо справу з персональними даними та комерційною таємницею.

Кожен переклад, який нам довіряють, народжується в результаті кропіткої праці цілої команди:
 • Ваш персональний менеджер уточнює і погоджує всі нюанси, розраховуючи оптимальні терміни і вартість
 • перекладачі готують переклад, створюючи при необхідності глосарій і пам'ять перекладів
 • редактори перевіряють переклад
 • коректори вносять правки
 • при необхідності ми зверстаємо готовий документ, щоб зберегти його ідентичність з оригіналом
 • якщо потрібно - завіримо нотаріально або печаткою Бюро перекладів

Заповнюйте онлайн-форму вже зараз!

Ми завжди на зв'язку і готові прийти на допомогу!

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення