Переклад економічних, фінансових документів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Економічний переклад – це невід’ємна частина будь-якого міжнародного бізнес-процесу.

Існування і розвиток бізнесу неможливий без встановлення економічних відносин. В наш час постійно виникає необхідність співпраці з іноземними партнерами з різних країн. Як і будь-яке інше співробітництво, робота з іноземними партнерами супроводжується фінансовою та економічною документацією.

Якісний переклад економічних текстів відіграє значну роль, оскільки дозволяє іноземним компаніям оцінювати професіоналізм керівництва організацій і, відповідно, ступінь надійності співпраці в цілому. Економічний переклад, який містить мінімальну помилку, може призвести до неприємних наслідків, тому переклад економічних текстів вимагає від перекладача високої відповідальності, вміння концентрувати увагу, ретельності і акуратності в деталях. Більш того, економічний переклад має ряд особливостей.

Найчастіше юридичні особи перекладають у нас такі документи, пов’язані з цим напрямом:

• декларації, звіти, бухгалтерські документи;

• банківську та страхову документацію;

• аудиторські або економічні висновки та дослідження;

• бізнес-плани;

• прайси, етикетки та митні документи.

Варіантів вихідних документів може бути безліч, але переклад здійснюється нами, обов’язково відповідно до вимог національних та міжнародних стандартів у галузі перекладів (а саме ISO 2384-77 - Документація. Оформлення перекладів; СТТУ АПУ 002-2000. Послуги з письмового та усного перекладу. Спільні правила та вимоги до надання послуг.; Рішення Української комісії з питань юридичної термінології № 9 (Протокол № 2 від 19.04.1996), а також відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 № 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею»).

За 12 років роботи на ринку перекладів, ми допомогли тисячам компаній у їх діяльності, і ми впевнені, що зможемо допомогти і Вам у майбутніх проєктах!

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення