Переклад маркетингових текстів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Залучаємо досвідчених перекладачів

Перевіряємо декілька разів

Перевіряємо декілька разів

Дотримуємося термінології

Дотримуємося термінології

... та дедлайнів

... та дедлайнів

Останнім часом ведення бізнесу онлайн набуває обертів, світова мережа відкриває безкрайні можливості для просування та продажу товарів і послуг будь-якої специфіки. Це закономірно, адже сучасній людині важко уявити життя без мережі Інтернет.

Сьогодні це найпотужніше джерело інформації, яке забезпечує зв'язок між окремими людьми, між компаніями та, навіть, між державами.

Широке використання соціальних мереж у всьому світі робить їх дуже популярною та надзвичайно ефективною платформою для ведення бізнесу. Саме тому, професія СММ-менеджера (Social Media Marketing – маркетинг у соціальних мережах) за останні кілька років набула неабиякої популярності в нашій країні. Якщо ж розглядати термінологію, яка використовується у сфері СММ, можна сказати, що україномовна система термінів знаходиться на стадії розвитку.

Найголовніше у перекладі маркетингового напряму – це саме адаптація контенту, а не точний переклад "слово в слово". Маркетинг – наука, що потребує постійного тестування, і ми розуміємо, наскільки важливим може бути кожне слово, та обов’язково запропонуємо варіант, яким Ви залишитесь задоволеними.

Додатково слід відзначити такий фактор як швидкість. Project, CMM, account, або інші менеджери – це Aston Martin, що несеться на максимальній швидкості і не сприймає перешкод на шляху до результату, тому ми будемо намагатись не відставати та супроводжувати Вас аж до самого фінішу.

Детальніше про корпоративну спіпрацю

Замовити переклад

Наші менеджери швидко підрахують вартість Вашого документу та зв’яжуться для уточнення необхідних деталей.

Додати файли:

Будь ласка, надсилайте Ваші файли в форматах PDF або Word. Подивіться, ось так швидко і просто можна отримати .pdf за допомогою камери смартфона!

Зверніть увагу - максимальний розмір одного файлу 15 МБ, кількох файлів - 50 МБ.

Додати файл
* - обов'язкові поля для заповнення